Jak Polska reprezentacja poradzi sobie w Katarze?

Już w Listopadzie tego roku Reprezentacja Polski w piłce nożnej pojedzie do Kataru rozgrywać turniej mistrzostw świata FIFA. Nie da się ukryć, że turniej ten wiąże się z wielkimi nadziejami. Trener Czesław Michniewicz staje przed nie lada trudnym zadaniem. Wyjście z grupy dla jednych wydaje się proste, dla drugich trudne, a obiektywnie patrząc jest uwarunkowane postawą biało-czerwonych w pierwszym spotkaniu, w którym Orły zmierzą się z regularnie meldującą się na mundialu reprezentacją Meksyku.

Grupowi przeciwnicy reprezentacji Polski

Poza wymienionym już Meksykiem reprezentanci Polski z Robertem Lewandowskim na czele będą musieli zmierzyć się z naszpikowaną gwiazdami Argentyną i znacznie niżej notowaną Arabią Saudyjską. Grupa, w której wystąpi reprezentacja biało-czerwonych zdecydowanie nie jest najtrudniejszą z możliwych, ale ciężko mówić tutaj o grupie wręcz wymarzonej. Trzeba tutaj wiedzieć, jak zachować stoicki spokój i jak panować nad swoimi emocjami. Biorąc pod uwagę rozstawienie meczów – o ile wygrana z Arabią Saudyjską wydaje się statystycznie pewna, o tyle mecz z Argentyną wydaje się być skazany na porażkę. Tym samym, bardzo ważny – o ile nie najważniejszy – okaże się pierwszy mecz reprezentacji Polski na tegorocznym mundialu przeciwko reprezentacji z Ameryki Środkowej – Meksyku.

Meksyk

Reprezentacja Meksyku w ostatnich latach być może nie bryluje jak w latach poprzednich, jednakże co cztery lata melduje się na największym turnieju reprezentacyjnym na świecie. Warto zauważyć, że w porównaniu do naszej reprezentacji – cechuje się ona profilem zawodników szybkościowych. Mecz Meksykanami może uformować sytuację w grupie na dobre, więc z pewnością Czesław Michniewicz i jego sztab robią wszystko co w ich mocy, aby dobrze rozpracować przeciwnika. Pewne jest, że trzy punkty z reprezentacją Meksyku dawałby sporą zaliczkę przed najtrudniejszym grupowym meczem z Argentyną i bez wątpienia jest to cel numer jeden na drodze reprezentacji Polski.

READ  Jak zjednać sobie ludzi, aby zdobyć przyjaciół?

Argentyna

Naszpikowana gwiazdami pokroju Dybali, Di Marii czy jednego z najlepszych na świecie – Leo Messiego reprezentacja Argentyny wydaje się nie do przejścia dla potencjalnego kibica. Urwanie choćby jednego punktu byłoby na prawdę satysfakcjonującym wynikiem. De facto, podejście do tego meczu z pewnością zdefiniuje bilans po pierwszy spotkaniu przeciwko reprezentacji Meksyku. Tak czy siak, można spodziewać się, że mecz z Argentyną będzie bardzo trudny do wygrania, a sama Argentyna jak co 4 lata jest jednym z faworytów do zdobycia pucharu.

Arabia Saudyjska

Z piłkarskiej perspektywy rywal banalny do przejścia. Reprezentacja nie posiada zbyt wielu gwiazd i eksperci zgodnie wskazują na trzy punkty dla biało-czerwonych. Należy jednak uwzględnić, że Saudyjczycy będą czuli się w Katarze jak u siebie co może sprzyjać im w grupowej rywalizacji. Tak czy siak, reprezentacji Polski powinna w tym meczu z łatwością zainkasować trzy punkty.

Realne szanse na wyjście z grupy

Biorąc pod uwagę realne szanse na wyjście z grupy można mieć nadzieje na dobry wynik reprezentacji Polski na mundialu. Jest to jednak absolutny priorytet i ciężko – poza przewidywaniem sytuacji w grupie – próbować określić szansę biało-czerwonych w drabince medalowej. Wyjście z grupy to absolutna podstawa do stawiania dalej idących wniosków, a jedyny jaki się nasuwa to taki, że boisko zweryfikuje wszystko w swoim czasie.

Legalny bukmacher to między innymi Betfan. Na jego stronie znajdziesz ofertę spotkań z wielu różnych dyscyplin sportowych.

W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. NR PS4.6831.3.2018

READ  Kompleks Edypa w ujęciu współczesnej psychologii

Inne posty